środa, 17 lutego 2010

aukcja charytatywna dla kubusiaJak w tytule, aukcja charytatywna dla Kubusia.

Jakub urodził się 24.03.2005 r. z ciężką wadą wrodzoną serca -HLHS- niedorozwojem lewej komory (oznacza to, że żyje tylko z jedna komorą serca). Przeszedł dwie operacje- pierwszą gdy miał tydzień, drugą w wieku siedmiu miesięcy. Niestety w kilka dni po drugiej operacji doszło u Kuby do zatrzymania akcji serca i na skutek tego niedotlenienia mózgu. Od tego czasu cierpi na porażenie czterokończynowe ( nie chodzi, sam nie siedzi, nie przewraca się na boki, nie bawi się rączkami), nie mówi, ma padaczkę, głęboki niedosłuch obustronny ( nosi aparaty słuchowe), miał również przez prawie dwa lata założoną rurkę tracheotomijną, przez którą oddychał; ma także podwichnięte stawy biodrowe.

Kuba potrzebuje intensywnej rehabilitacji, zarówno w domu jak i podczas turnusów rehabilitacyjnych, które są bardzo drogie i przekraczają nasze możliwości finansowe ( jeden dwutygodniowy turnus to ok. 3500 zł).

Kolczyki można licytować na: http://www.allegro.pl/item928357027_przesliczne_srebrne_kolczyki_charytatywna.html

Zachęcam do licytacjiJ
wtorek, 16 lutego 2010

cytrynowe różedeszczowa piosenka
cd kolekcji "tribal indian" kolczyki z naszyjnikiem


naszyjnik do kompletu:)


cd połączeń ac-wrapkowych:)


małe wrapki:) topaz błękitny i kwarc mistyczny zielony. Dziwne ale dość efektowne:)

środa, 10 lutego 2010

róże w falbankach...Połączenie AC i wrapków. Dość okazałe i wydawało by się, że ciężkawe, a wcale takie nie są. Dla odważnych:)

w obłokach wisior
w obłokach bransoletka
najnowsze zamówienia. Bransoletka i wisior do kolczyków "w obłokach". Bransoletka to pierwsza moja próba. Nie wiem, czy zostanie zaakceptowana przez klientkę, ale biorę to pod pod uwagę:)

...wisior zrobiony na zamówienie, dostałam kamień i miałam dorobić resztę. Będą jeszcze kolczyki, ale na rzie są tylko w mojej głowie:)

zachmurzone niebo...
Kaboszon labradorytu, długą droge przebył nim znalazł się w moich rękach. Piękna labradoryzacja w kolorze chabru i błękitu. Oprawa w technice wże tak ma być:) Ja nie jestem jednak przekonana.