czwartek, 5 stycznia 2012

Konkurs karnawałowy:)

Z nowym rokiem, chciałabym ogłosić konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny projekt biżuterii autorskiej, mogą to być kolczyki, broszka, wisiorek jednym słowem cokolwiek wymyślicie, byleby zaliczało się do "biżuterii":)

Projekty proszę przesyłać na skrzynkę mailową rohan771@wp.pl lub listownie (proszę o informację na @ - prześlę adres) do 25 stycznia 2012 roku.

Ogłoszenie wyników 26 stycznia 2012 roku.

A teraz najważniejsze - NAGRODA:
Osoba, która prześle najciekawszy projekt będzie miała do wyboru:
1. biżuterię jej projektu, którą sama wykonam, albo
2. udział w jednodniowych warsztatach - t.j. 28.01.2012r. w Białymstoku, na których wspólnie wykonamy zaprojektowaną biżuterię, albo
3. indywidualne jednodniowe warsztaty w mojej "pracowni"- w dowolnym terminie

Dodatkowo będą dwa wyróżnienia, które nagrodzę drobnymi upominkami.

Oczywiście, wszystkie nadesłane projekty, po zakończeniu konkursu nie będą przeze mnie wykorzystane do celów komercyjnych.

Serdecznie zapraszam wszystkich i tych, którzy próbują swoich sił w tworzeniu biżuterii i tych, którzy tylko ją noszą. Może macie wymarzoną biżuterię, którą chciałybyście nosić a z jakiś powodów jeszcze jej nie macie:) Może będę mogła , oczywiście w miarę moich możliwości, ją dla was wykonać:)

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na wasze prace:)
ada

2 komentarze:

  1. Dzień dobry Pani! Mam pytanie odnośnie warsztatów-może troszkę późno, ale dopiero zauważyłam ogłoszenie a chciałabym w warsztatach uczestniczyć- czy warsztaty odbędą się i jaka jest przewidywana liczba osób- chodzi mi o to, czy będą miały charakter indywidualny czy też będą to zajęcia dla większej liczby osób? dziękuję z góry za odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń
  2. niestety sobotnie warsztaty w Białymstoku bie odbędą się. Można się umówić na warsztaty indywidualne, w domu kursanta albo u mnie w "pracowni". Kontakt: rohan771@wp.pl

    OdpowiedzUsuń