wtorek, 15 maja 2012

witam wszystkich serdecznie:)
Muszę odnieść się do ostatnich komentarzy dotyczących mojego zdowia itp. (komentarze usunęłam, ponieważ jest to blog o biżuterii a nie o moich prywatnych sprawach:)
Szczerze mówiąc nie sądziłam, że po zdjęciu portretowym można tyle wyczytać;) Gratuluję spostrzegawczości, chociaż w większości niestety nietrafionej:). Ubolewam nad tym, że zamiast oglądać moje prace, ktoś bardziej skupia się na moim zdjęciu profilowym;(
Jedno krótkie zdanie wywołało dyskusję na temat mojego zdrowia:) Jestem wegetarianką, i z tego powodu mam co jakiś czas problemy z żelazem, ale radzę sobie:) Szczerze mówiąc to czuję się już ok, a fakt niewielkiej ilości prac nie jest wogóle związany z moim słabym zdrowiem:) Jestem silną osobą i nie tak łatwo mnie złamać:)
Ostatnio nie pracuję w srebrze, bo uczę się ceramiki:) Nie chciałam tego pisać na blogu, bo nie mam jeszcze co pokazać, ale już niedługo myślę, że uda mi się połączyć te dwie fajne techniki i stworzyć coś nowego i innego:)
Pierwsze próby mam już za sobą, chociaż to całkiem co innego niż praca z metalem, ale za to ceramika daje ogromne możliwości kolorystyczne, także już niedługo nowości, i mam nadzieję, że i dla was przypadną do gustu:)
Pozdrawiam serdecznie

1 komentarz:

  1. Dla mnie wiadomość że uczysz się ceramiki i będę mogła zobaczyć twoje prace ceramiczne (mam nadzieję że niedługo)jest fantastyczna i bardzo się z góry cieszę. Cieszę się ponieważ wysoko Cię oceniam jako artystkę, to raz, a po drugie ceramika mnie osobiście też nęci i wabi i coraz częściej myślę aby zapisać się na taki kurs. Do tego piszesz o łączeniu dwóch technik, co brzmi intrygująco i ciekawie.Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń