niedziela, 26 lutego 2012

witam wszystkich:)
tym razem postaram się czytelniej opisać swoje prace:) Wiem, że coś co dla mnie może wydawać się oczywiste, nie dla wszystkich też takie jest:)

wisiorek z kwarcem rutylowympowyższy wisiorek, powstał spontanicznie, z kawałków drutu, zlutowanych ze sobą:) Pierwotnie miał być z innym kamyczkiem, ale ostatecznie najlepiej się wpasował kwarc z rutylem:)"krokodyli wisiorek"

Wisiorek, który przypomina mi krokodyla:) Nie wiem dlaczego, ale takie mam skojarzenia. Jest pierwszym ale nie ostatnim w takim stylu. Powiem szczerze, że nie do końca jest "idealny", ale zostaje u mnie, a doświadczenie, które zdobyłam przy jego "tworzeniu" pozwoli mi aby kolejne były bardziej dopracowane:)


"wycinanka z perłą"
Wycinanka posłużyła mi za szablon. Kolejne cenne doświadczenie:)"kolczyki w kwarcem"
Proste kolczyki, z kwarcem w kolorze granatu. Wydawałoby się, że niewiele przy nich było pracy, ale było odwrotnie:) Ciężkie do oprawy, bo to nie kaboszon, a fasetowana kropla:) Ale wyszły fajnie i choć proste, podobają mi się:)

6 komentarzy:

 1. łaaał... najpierw na FB zobaczyłam - super prace! Bardzo mi się podobają kolczyki, no i krokodyli wisior - ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo, piękne, wspaniałe! Drugi wisior to dla mnie nie krokodyl, lecz ośmiornica - takie miałam pierwsze skojarzenie :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. spontaniczny najfajniejszy-jak dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. .Wow, fantastyczne prace,Bez wyjatku kazda jest idealna a 2 srodkowe... małe dzieła sztuki, Gratuluje:)

  OdpowiedzUsuń
 5. idealne połączenia... podziwiam!

  OdpowiedzUsuń